Gry do pobrania > Symulacje

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Flight Simulator X
Flight Simulator X
Wielkość: 798.28 MB
Autor: Microsoft Game Studios
Licencja: demo
Dodano: 08-02-2012
Pobrań: 26 038
Prezentowana tutaj gra jest symulatorem lotu. W tej wersji (X demo) do wyboru mamy kilka rodzajów statków powietrznych: począwszy od ultralekkiego samolotu, poprzez helikopter a skończywszy na odrzutowcu pasażerskim.

Flight Simulator to gra, której pierwsza wersja została wydana już w 1980 roku. Kolejne wersje ukazywały się aż do roku 2006. Pomimo wcześniejszego ogłoszenia zamknięcia serii, obecnie producent zapowiedział wydanie kolejnej wersji zachęcony głosami jej wielbicieli.

Założeniem autorów było udostępnienie programu, który da możliwość jak najlepsze odwzorowanie działania praw fizyki w czasie lotu samolotem. Udostępniona tutaj wersja poza dobrą symulacją posiada też całkiem przyjemną grafikę ze sporą ilością szczegółów przy niewielkich wymaganiach sprzętowych jak na obecne komputery.

W trakcie lotu mamy możliwość przełączania widoku z różnych stron. Mamy też podgląd wszystkich wskaźników jakie znajdują się w samolocie (czy też w innych statkach). Możemy się poczuć jak pilot sterujący samolotem. Z początku sterowanie może sprawiać kłopoty, jednak obsługi programu można się szybko nauczyć.Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Widnows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)


Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

 • Ta gra mi przypomina Gta Sa a szczególnie ten samolot.
 • ale z was dzieci i nooby
  take cioty
 • fajna gra ale demo
 • JAK TO COS ZAINSTALOWAĆ
 • lol:) FMS to lepszy symulator nisz to i wymaga znacznie mniej  ps.. można do niego siciogndagaci modela jakie się chce :)ha ha ha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • nad komentarzami jest napisane kliknij tutaj żeby pobrać
 • wystarczy klikn ĄCI kliknij tu rzeby pobraci
 • ile trwa pobieranie odp
 • lata sie szybowcami co
 • mam 250 mb na dysku c a to zajmuje 500 mb co robić?

Dodaj komentarz


Symulator Farmy 2013 Symulator Farmy 2013
Symulator Farmy 2013 to oczywiście następca gry Farming Simulator 2011. Gra daje nam możliwość prowadzenia d...
Farming Simulator 2011 (Symulato... Farming Simulator 2011 (Symulato...
Farming Simulator 2011 czyli symulator farmy daje możliwość sprawdzenia siebie w roli farmera (rolnika). Siada...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!