Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Police Supercars Racing
Police Supercars Racing
Wielkość: 52.15 MB
Autor: MyPlayCity
Licencja: freeware
Dodano: 26-07-2011
Pobrań: 49 053
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń czasowych, czy tez innych.
Gra daje możliwość wzięcia udziału w szesnastu misjach, przy czym można jeździć jednym z czterech wozów policyjnych. W pierwszej misji musimy przejechać zadany odcinek w określonym czasie i choć z pozoru wydaje się to być proste, w rzeczywistości chyba pierwszy poziom jest najtrudniejszy.
Autem kierujemy kursorami klawiatury, do dyspozycji mamy przyspieszenie nitro uaktywniane lewym altem oraz jazdę ślizgiem, aktywowaną lewym klawiszem ctrl. Musimy uważać na jadące obok auta bo spowodowanie kolizji kosztuje nas sporo czasu.
Przejście do kolejnych misji zwykle wymaga zakończenie poprzedniej lub uzbieranie określonej liczby punktów. Otrzymanie dostępu do innych samochodów również wymaga skończenie określonych misji.
Gra jest ciekawą i godną polecenia pozycją z racji udostępnienia pełnej wersji bez opłat, jednak sama grafika jak i ścieżka audio mogą być średnio przyjęte przez graczy.


 

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

 • SUPER
 • ta jest zajebista
  o holender
 • dobre gosciu lepsze niz need for speed
 • fajna
 • zajebista gra jejjjjjjjjjjjj ta gra ma multiplajer jej jej z
 • ZaRoMbIsTa GrA ^_^
 • bardzo fajna polecam naprawdę polecam
 • spoko
 • fajna gra ale kiepska grafika
 • jest super :}

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!