Gry do pobrania > Strzelanki, szczelanki

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Alien Shooter
Alien Shooter
Wielkość: 20.02 MB
Autor: Freegamepick.net
Licencja: freeware
Dodano: 26-09-2020
Pobrań: 4 870
Alien Shooter to klasyczna gra wydana w roku 2003 przez Sigma Team. Gra ma już swój wiek jednak wcale nie straciła na grywalności. Pomimo tego, że maksymalna rozdzielczość grafiki to 1024x768, to gra się po prostu świetnie. Szczególnie dla graczy lubiących strzelanki.

Mamy do wyboru jedną z dwóch postaci: możemy grać jako mężczyzna lub kobieta. Nasz główny bohater ma cztery podstawowe cechy: siłę, szybkość, dokładność oraz zdrowie (życie). Postać mężczyzny ma więcej siły i życia a kobiety więcej dokładności oraz szybkości.

Naszym głównym zadaniem w grze jest pozbycie się obcych stworów. Szczęśliwie nasz przeciwnik nie jest zbyt inteligentny, często wystarczy ściana żeby obcy nie mógł do nas trafić. W trakcie rozgrywki znajdujemy różne przedmioty: np. życie, pieniądze, różnego rodzaju bronie. Życie i broń przydadzą się nam od razu, natomiast pieniądze możemy wydać pomiędzy kolejnymi poziomami w sklepie i tam mamy możliwość zakupić osłony (tarcze), różnego rodzaju bronie oraz amunicję do nich.

Ciekawą rzeczą jaką możemy tutaj nabyć jest osobisty dron, który będzie za nami podążał i strzelał do obcych. Niestety inteligencja drona jest na poziomie naszego przeciwnika i potrafi on strzelać do obcych przez ścianę z zerowym efektem... Jedna często może się przydać i bardzo szybko reagować gdy chordy obcy napadną na nas nagle.

Gra jest bardzo dynamiczna i pomimo celu jaki wykonujemy, czyli strzelanie do wszystkiego co się rusza a także do skrzyni i innych rzeczy, to gra posiada swój klimat.

Udostępniony do pobrania Alien Shooter to pełna, w pełni legalna, darmowa wersja gry.

Chociaż nie sugerujemy ułatwienia sobie rozgrywki, to jednak żeby zobaczyć pełne możliwości naszej postaci można skorzystać z cheatów (czitów, cheat codes).
W trybie rozgrywki wpisujemy:
cheate - przechodzimy do kolejnego poziomu
cheath - życie bez limitu,
cheatw - cała dostępna broń,
cheata - 1000 sztuk amunicji.
Będąc w trybie zakupów (w sklepie) wpisujemy:
cheatm - 50 000 dolarów.


  

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • dobra gra
  • dzieki

Dodaj komentarz


Medal of Honor Allied Assault Medal of Honor Allied Assault
Medal of Honor Allied Assault to gra, w której gracz ma widok z perspektywy pierwszej osoby a skoro jest to st...
Delta Force: Black Hawk Down Delta Force: Black Hawk Down
Delta Force: Black Hawk Down czyli Delta Force: Helikopter w ogniu to bardzo dynamiczna strzelanka z gatunku F...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!