Karnet Zadymiarski w Brawl Stars Karnet Zadymiarski, to temat, który był do zbadania. Zawsze mnie zastanawiało co będzie gdy kupię karnet w trakcie sezonu?Teraz, gdy zdobyłem 10 000 pucharów mogłem to sprawdzić. Wiem, że można było uzbierać te 169 gemów (szmaragdów, kamieni bądź klejnotów) jednak jeśli mi się to udało to wydałem na nową postać.

Tym razem, gdy uzbierałem 10 000 pucharów otrzymałem ofertę: 170 gemów za 30 zł, czyli połowa ceny. Do tej pory sam nic nie kupowałem za prawdziwe pieniądze, ale co tam, niech leci :)

I tak właśnie kupiłem karnet zadymiarski.

I teraz okazało się, że mogę zebrać nagrody za cały sezon, fajna rzecz.
Co otrzymujemy w pakiecie zadymiarski: cały górny wiersz aż do bieżącej pozycji oraz dodatkowe misje. No i oczywiście kolejne nagrody, które dostajemy w trakcie sezonu, tak, ten górny wiersz teraz jest nasz :)
Dostajemy także postać Maisie :)

Jeśli ktoś szuka klubu, to zapraszam do mojego:
https://link.brawlstars.com/invite/band/pl?tag=2C0P2R0R8&token=2xeafrxa
Rozgrywka klubowa daje szansę na szybszy rozwój swoich postaci.

Subskrybuj nasz kanał :)Poniżej materiał powiązany z powyższym tekstem na YouTube

Komentarze

  • prose o popranie brawl stars
  • jak pobrać
  • ta gra jest fajna

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!