Metro 2033 za darmo

Jeszcze tylko chwilkę grę można za darmo przypisać do swojego konta tym razem na Steam. Tylko do 15 marca, do godziny 10, br. można kupić za całe 0 zł grę Metro 2033.

Euro Truck Simulator

Euro Truck Simulator to ciągle ciekawa pozycja. Na naszej stronie znajdziecie wersję demonstracyjną. Jest także inna ciekawa wiadomość: grę obecnie można kupić w pełnej wersji za kilka złotych.

Elite Dangerous

Elite Dangerous to symulator lotów kosmicznych zawierający elementy gry ekonomicznej na komputery PC, teraz za darmo, ale tylko do 26.11.2020 r.
Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!