Kangurek Kao - nowa wersja (2022) - teraz za darmo Nowa wersja Kangurka Kao (2022) za darmo. Tylko teraz. Super grafika i świetna grywalność!Tylko teraz do dnia 11.05.2023 r. można pobrać całkowicie za darmo pełną wersję najnowszej wersji gry Kangurek Kao wydanej w maju zeszłego roku (2022).
Kao Kangaroo, czyli w polskiej wersji Kangurek Kao to klasyka serii gier zręcznościowych, w których głównym bohaterem jest Kangurek Kao.

Wcześniej wydane były:
Kangurek Kao,
- Kangurek Kao: Runda 2,
- Kangurek Kao 3: Tajemnica Wulkanu.

W najnowszej wersji bierzemy udział w poszukiwaniach zaginionej siostry Kao.
Grę za darmo (do dnia 11.05.2023 r.) w pełnej wersji na komputery PC można pobrać ze sklepu Epic Games:
https://store.epicgames.com/pl/p/kao-the-kangaroo-62abe3.

W nowej wersji gry, możemy podziwiać Kangurka w wysokiej rozdzielczości, w pięknej kolorowej oprawie z bardzo dynamiczną akcją. Gra się naprawdę świetnie, można grać przy pomocy myszki i klawiatury, jednak wrażenia są dużo lepsze przy wykorzystaniu pada. Ja testowałem na starym padzie od Xbox 360 (bo taki miałem akurat pod ręką) więc z pewnością będzie działać na najnowszych padach wziętych z konsoli Xbox.

Gra wydana została na różne platformy: PlayStation, Xbox, Nitendo Switch oraz komputery PC z systemem Windows.

Subskrybuj nasz kanał :)Poniżej Lets Play tej gry zamieszczony na YouTube

Komentarze

  • chce tą grę

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!