Gry do pobrania > Gry dla dzieci

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Kangurek Kao 3: Tajemnica Wulkanu
Kangurek Kao 3: Tajemnica Wulkanu
Wielkość: 44.80 MB
Autor: Tate Interactive
Licencja: demo
Dodano: 07-02-2014
Pobrań: 16 452
Kangurek Kao 3: Tajemnica Wulkanu (KAO the Kangaroo 3) to kolejna, bardzo popularna gra dla dzieci, w której głównym bohaterem jest kangurek Kao.

Z racji miłego wyglądu i bohaterskich czynów, dzieci bardzo lubią grać małym kangurkiem Kao. I choć gra jest już dość stara (wydana została w roku 2005) to nadal jest popularna a gracze do niej chętnie wracają.

Gra widziana jest w perspektywy trzeciej osoby, zawsze podążamy za kangurkiem i sterując tą postacią widzimy jednocześnie jej poczynania. W trakcie rozgrywki zbieramy różne przedmioty napotkane po drodze i staramy się uniknąć zagrożeń. Kangurek potrafi świetnie skakać i uderzać wroga swoim sporym ogonem, w walce możemy zatem z tego korzystać.
Już na samym początku zbieramy dynamit po to żeby sobie utorować drogę. Rzucamy nim w skałę i po chwili wybuch tworzy przesmyk, którym możemy iść dalej. Już tylko to obrazuje jaka zabawa może nas czekać dalej.Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • kiedyś to była 1 z lepszych gier
  • Gra jest oczywiście za darmo. Tyle, że to grywalne demko jest.
  • gra je za darmo czy za HAJSY (bo hajsu już nie mam)
  • super a mam pytanie ta gra jest za darmo?
  • mi jusz sie prawie pobralo
  • Pewnie fajna . ;0
  • ha ha ha ha ha ha
  • kao jest !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! manikraft
  • ja wole minecraft nisz kao
  • szkoda że to jest wersia demo

Dodaj komentarz


Gra Pou na komputer PC Gra Pou na komputer PC
Coraz większa ilość ciekawych aplikacji dostępnych wyłącznie na mobilna platformę Android sprawia, że chętnie ...
Instalacja gry Pou na komputerze... Instalacja gry Pou na komputerze...
Ponieważ sporo osób ciągle ma problemy z instalacją gry Pou na komputerze PC, postanowiliśmy opisać cały proce...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!