Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Kangurek Kao: Runda 2
Kangurek Kao: Runda 2
Dodano: 01-06-2019
Pobrań: 4 549
Wydaje mi się, że Kangurka Kao nie trzeba nikomu przedstawiać. Na naszej stronie był udostępniany do pobrania przynajmniej dwa razy, jednak tylko w wersji demo.

Dziś jest jedyna okazja żeby pobrać pełną grę, całkowicie za darmo, w odświeżonej wersji. Tylko w dzień dziecka (01.06.2019 r.) można go pobrać pod tym adresem całkowicie za darmo, bez żadnych haczyków. Pobieramy go z platformy Steam, a więc wystarczy go dziś przypisać do konta i pobrać wtedy gdy będziemy już chcieli sobie w tą grę zagrać.

Gra ma już swój wiek, jednak zawsze przyciągała rzesze graczy swoją prostotą a także swym urokiem. Ciekawy pomysł przerodził się w hitową grę, która doczekała się dziś swoistego powrotu w nowej odsłonie.

Aktualizacja 24.04.2020 r.: starsze wersję gry, jednak w wersji demo, można pobrać z naszej strony:
Kangurek Kao
Kangurek Kao 3: Tajemnica Wulkanu

Obecnie można kupić grę na platformie Steam (pod linkiem podanym powyżej - tym dotyczącym promocji) w cenie 5,75 zł. Myślę, że za tą grę to cena okazyjna :)Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • Gra była darmowa w dzień dziecka w 2019 roku. W dniu dzisiejszym na przykład kosztuje ok. 3,60 zł.
  • ta gra nie jest za free a na linku pisze że jest za darmo
  • xxx niestety nie
  • czy ta gra jest darmowa?

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!