Gry do pobrania > Gry dla dzieci

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Kangurek Kao
Kangurek Kao
Wielkość: 32.44 MB
Autor: Tate Interactive
Licencja: demo
Dodano: 30-09-2013
Pobrań: 54 996
Kangurek Kao to bardzo sympatyczna gra zręcznościowa dla dzieci (choć tutaj należy powiedzieć, że zdecydowanie nie tylko dla dzieci) o bardzo dużej grywalności. W tą grę mogą grać także starsi gracze bo gra jest naprawdę fajna.

Wcielamy się w bohaterskiego kangurka Kao, który na swej drodze napotyka przeszkody. Musimy pomagać mu je omijać.

Podstawowym mankamentem udostępnionej tutaj gry jest fakt, że to demo, które zawiera tylko jeden poziom i pozwala jedynie na krótką grę.

Choć upłynęło sporo czasu od powstania gry a grafika ma niezbyt wygórowaną jakość jak na obecne czasy to gra bardzo szybko wciąga i chcielibyśmy zagrać parę poziomów więcej.
Gra Kangurek Kao została stworzona w polskim studiu deweloperskim ale to niestety nie ma wpływu na jej obecną dostępność w sieci. Nie ma chyba strony www, z której można by grę kupić i od razu ściągnąć. Wciąż jednak można odnaleźć ją jako wersję na CD i nabyć na przykład poprzez znany wszystkim, najbardziej popularny w naszym kraju portal aukcyjny.

Aktualizacja (24.04.2020 r.): jak się okazało już od pewnego czasu grę Kangurek Kao: Runda 2 można pobrać z platformy Steam. Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj: Kangurek Kao: Runda 2.

Poszukiwacze wersji nr 3 kangurka znajdą go tutaj (pobrać można tylko wersję demo): Kangurek Kao 3: Tajemnica Wulkanu.

Jeśli pobierasz grę, zasubskrybuj nasz kanał :)Tu krótki filmik zawierający lets play z gry Kangurek Kao: Runda 2: 

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

 • Jak pobrac gre, a nie jakies informacje?
 • superowa gra
 • jak zainstalowac te gre?
 • @Natalia:
  Bo to jest plik .zip. Trzeba go rozpakować i dopiero wtedy uruchomić execka.
 • jak się pobierze to co potem klikam na plik kao i nic
 • fajna gra
 • jak sie steruje??
 • jak sie pobiera kangura kao
 • ja mam na płycie kangurek kao - runda 2 zazdościcie???
 • ej a to pełna wersja bo nie wiem czy opłaca się pobierać

Dodaj komentarz


Gra Pou na komputer PC Gra Pou na komputer PC
Coraz większa ilość ciekawych aplikacji dostępnych wyłącznie na mobilna platformę Android sprawia, że chętnie ...
Instalacja gry Pou na komputerze... Instalacja gry Pou na komputerze...
Ponieważ sporo osób ciągle ma problemy z instalacją gry Pou na komputerze PC, postanowiliśmy opisać cały proce...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!