Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Hard Ride - wyścigi ciężarówek
Hard Ride - wyścigi ciężarówek
Wielkość: 75.36 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 18-05-2023
Pobrań: 737
Hard Ride to wyścigi samochodowe, konkretnie ścigamy się przemalowanymi ciężarówkami. Ciekawa grafika, niewielkie wymagania sprzętowe i straszna kontrola samochodu... przez to bardzo deprymujące wrażenia, jednak to właśnie dlatego aż... chce się grać.

Sterowanie jest bardzo toporna a naszymi przeciwnikami są samochody generowane przez komputer i ciągle nam przeszkadzają przyklejając się do naszej ciężarówy lub też zajeżdżając nam drogę. Bardzo trudno jest przejść obok tego obojętnie. Jest mus wygrać!!!
Wciskasz kursory klawiatury do deski i aż chce się jeszcze bardziej tylko po to żeby samochód jechał tak jak oczekujemy, ale nie... ten jedzie zupełnie inaczej. Polecam spróbować samemu.

Gra jest darmowa i dostępna w pełnej wersji do pobrania z Doliny Gier.

Subskrybuj nasz kanał :)Poniżej nasza zajawka tej gry zamieszczona na YouTube   

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • mam nadzeje że gra fajna bo instaluje

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!