Gry do pobrania > Wyścigowe

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Need for Speed: Hot Persuit 2
Need for Speed: Hot Persuit 2
Wielkość: 92.40 MB
Autor: Electronic Arts
Licencja: demo
Dodano: 13-05-2010
Pobrań: 70 654
Need for Speed: Hot Persuit 2 to wyścigi połączone z unikaniem złapania przez policję. Poza samochodem pościgowym policja ma jeszcze do dyspozycji helikopter, któremu rzeczywiście czasem trudno umknąć. Gra oferuje do wyboru dwa samochody: Porsche 911 Turbo oraz Ferrari 360 Spider. Zdecydowanie bardziej zwrotny i szybki jest Porsche, za to Ferrari nieco lepiej trzyma się drogi. Najlepiej jednak sprawdzić to samemu: bardzo fajna zabawa.Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • Nie sprawdziłem, ale myśle że będzie koxx.
  • mysle ze fajna po opinniach bo dopiero instaluje
  • SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUPPPPPPPPPPPPPPPPPP PPPPPPPPPPPPEEEEEEEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRRRRRR GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK KKKKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ZZZZZZZZZZZZZZZZAAAAAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRRRĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄ ĄĄĄĄĄĄĄBBBBBBBBBBBBBBBBBIIIIIIIIIIIIIIIISSSSSSSSSSSSSSSTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:): ):):):):):):) TYLKO SZKODA ŻE DEMO I DLATEGO:(
  • Zajefajna gra
  • zarombista gra
  • spoko gra 7/10
  • Szkoda że demo al world jest chyba lepszy pozatym na multi.
  • Szkoda że DEMOO przydało by ie Full version
  • epicke
  • szkoda że demo :( ale fajna gra ;)

Dodaj komentarz


Need for Speed: Hot Persuit 2 Need for Speed: Hot Persuit 2
Need for Speed: Hot Persuit 2 to wyścigi połączone z unikaniem złapania przez policję. Poza samochodem pościgo...
Auta (Cars) - Zygzak McQueen - w... Auta (Cars) - Zygzak McQueen - w...
Zygzaka McQueena, wyścigowe autko z filmu Auta, znają chyba wszyscy i nikomu go przedstawiać nie trzeba. Miło...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!