Pou - nieograniczona kasa (unlimited coins), dużo pieniędzy, hack, cheat

Pou - fajna gra, która szybko wciąga i to na długo. Tak wciągnąć dało się naprawdę sporo graczy. Pou zawsze może być z nami na naszych telefonach, tabletach a nawet komputerach PC. Ta gra cechuje się tym, że posiada poziomy (czyli levele). Spora ilość rzeczy w sklepie Pou można kupić tylko jak się ma jakiś tam konkretny poziom. Jednak zawsze jest furtka. Można sobie dopłacić i kupić ubranie, czapkę, czy inne rzeczy bez względu na level. Czyli tak naprawdę wszystko rozbija się o kasę. A jak zdobyć coinsy czyli pieniądze? Spędzając czas z Pou. Sporo czasu. A czy da się to obejść?

No właśnie. Można to obejść i zwyczajnie kupić żetony w Pou za prawdziwą kasę. Jednak chyba niewiele osób się zdecyduje na to żeby zamiast kupić sobie kole czy też piwko, przeznaczyć kaskę na wirtualne pieniądze.

W internecie jest całe mnóstwo stron oznaczonych jako unlimited coins, hack Pou, jednoznacznie sugerujących, że wystarczy instalacja programu, wskazanie urządzenia na jakim jest nasz Pou i zaraz, szybciutko staniemy się bogaczami a wszyscy posiadacze innych pupilów Pou będą nam zazdrościć.

Nie dajcie się nabić w butelkę! Jest raczej mało prawdopodobne żeby komuś udało się znaleźć w tego typu linkach coś innego niż wirusa, czy też próbę wyłudzenia jakichś płatnych SMSów.

Teoretycznie jest możliwe żeby oszukać sam program i podbić sobie stawkę poprzez podmianę danych w plikach. Jednak program Pou takie dane jak ilość pieniędzy przechowuje na swoich serwerach więc taki trik nie przeszedł by dłużej niż na chwilkę. Mnie ten temat bardzo interesuje i będę próbował coś w tym kierunku jeszcze zrobić i sprawdzić czy się da.

Może komuś się udało zdobyć większą ilości kaski właśnie nie do końca uczciwie? Piszcie w komentarzach.

07-06-2015 Marcin

Komentarze

  • Pou 1000motet
  • Bardzo fajna apka polecam
  • super
  • pou jest fajny i my talking tom,my talking angela

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!