Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
James Patterson Womens Murder Club: A Darker Shade of Grey
James Patterson Womens Murder Club: A Darker Shade of Grey
Wielkość: 99.45 MB
Autor: Freegamepick.net
Licencja: freeware
Dodano: 28-01-2024
Pobrań: 109
Gra James Patterson Womens Murder Club: A Darker Shade of Grey to interaktywna przygodówka z elementami detektywistycznymi z 2007 roku. Jest to druga część serii gier opartych na bestsellerowych powieściach Jamesa Pattersona o grupie kobiet, które łączą siły, aby rozwiązywać tajemnice zabójstw.
Teraz ta gra jest dostępna do pobrania całkowicie za darmo w pełnej wersji. Także pzostałe gry z tej serii można pobrać w Dolinie Gier:
Seria gier: James Patterson Womens Murder Club

W grze wcielamy się w jedną z trzech bohaterek: Lindsay Boxer - reporterkę śledczą, Cindy Thomas - detektywa policji lub Claire Washburn - reprezentującą medycynę sądową. Każda z nich ma swoje własne umiejętności, z perspektywy których jako gracz przystępujemy do rozwikłania zagadki.

Akcja tej części gry rozgrywa się w San Francisco. Znalezione zostaje ciało mężczyzny. Odwiedzamy różne miejsca w mieście, przesłuchujemy podejrzanych i zbieramy dowody, aby ustalić, czy śmierć młodego mężczyzny była wypadkiem, czy morderstwem.

Gra została dobrze przyjęta przez krytyków i graczy. Została doceniona za mroczną i wciągającą fabułę, interesujących bohaterów oraz zachęcające do myślenia zagadki.

Oto kilka konkretnych opinii graczy na temat gry:

Fabuła jest świetna, a postacie są bardzo dobrze rozwinięte. Gra jest wciągająca i wymagająca myślenia.
Grafika jest ładna, a dźwięki są realistyczne. Gra jest dobrze wykonana i sprawia dużo frajdy.
Zagadki są trudne, ale satysfakcjonujące do rozwiązania. Gra jest świetnym wyzwaniem dla miłośników kryminałów.

Ogólnie rzecz biorąc, James Patterson Womens Murder Club A Darker Shade of Grey to solidna gra przygodowa z elementami detektywistycznymi. Jest to dobra propozycja dla wszystkich, którzy lubią kryminały i szukają wciągającej i wymagającej gry.

Trzeba oczywiście mieć na względzie świadomość roku jej wydania i to, że grafika nie przystaje do bieżących produkcji. Nie ma ona zbyt wysokiej rozdzielczości, jednak chyba fakt darmowej rozgrywki może to nieco skompensować.


   

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!