Gry do pobrania > Strzelanki, szczelanki

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Medal of Honor Allied Assault
Medal of Honor Allied Assault
Wielkość: 150.45 MB
Autor: Electronic Arts Inc.
Licencja: demo
Dodano: 11-06-2013
Pobrań: 77 536
Medal of Honor Allied Assault to gra, w której gracz ma widok z perspektywy pierwszej osoby a skoro jest to strzelanka to mamy tutaj do czynienia z FPSem (first person shooter).

Wraz z grą przenosimy się w czasy II wojny światowej i bierzemy w niej bezpośredni udział jako amerykański żołnierz sił specjalnych. Wykonujemy działania wywiadowcze i sabotażowe oraz bierzemy udział w działaniach wojennych na linii frontu.

W wersji demonstracyjnej gry, która jest tutaj właśnie udostępniona do pobrania, otrzymujemy misję specjalną do wykonania. Naszym zadaniem będzie dotarcie do niemieckiego, sześcio-lufowego działka i zniszczenie go. Oczywiście działko jest chronione przez silny oddział niemieckich żołnierzy. Bierzemy więc udział w potyczce. Dysponujemy różnymi rodzajami broni, począwszy od krótkiej broni ręcznej, poprzez strzelbę snajperską, karabin maszynowy, granat, a na działku przeciwpancernym kończąc. W trakcie tej trudnej misji wszystkie rodzaje broni mogą się przydać. Stajemy przeciwko piechocie ale także na naszej drodze stają czołgi.

Do sterowania wykorzystywana jest zarówno myszka jak i klawiatura. Klawisze służą do sterowania przemieszczaniem się, myszka natomiast służy do precyzyjnych strzałów. Całość sterowania jest dość dobrze zgrana.

Gra nie jest już najnowsza i nie ma grafiki z jakąś niesamowitą ilością szczegółów ale pomimo to dość ładnie się prezentuje i daje szansę na odrobinę dobrej zabawy.


   

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • Tej gry nie można pobrać. Chyba jest do kitu
  • nie działa na pc
  • nie działa nie da się pobrać halo combat da się pobrać a tego nie :(
  • nie moge pobrac
  • Da się, da :)
  • k*** tego g*** nawet sie pobrać nie da
  • stasznie szybko sie pobiera ale nie jest najlepsza ale da sie grac (:::
  • to jest darmocha
  • Można graci we 2 osoby na pc
  • ja ją przeszłem z pc

Dodaj komentarz


Medal of Honor Allied Assault Medal of Honor Allied Assault
Medal of Honor Allied Assault to gra, w której gracz ma widok z perspektywy pierwszej osoby a skoro jest to st...
Delta Force: Black Hawk Down Delta Force: Black Hawk Down
Delta Force: Black Hawk Down czyli Delta Force: Helikopter w ogniu to bardzo dynamiczna strzelanka z gatunku F...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!