Gry do pobrania > Symulacje

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Minecraft (majkraft) - gra do pobrania
Minecraft (majkraft) - gra do pobrania
Wielkość: 2.50 MB
Autor: Mojang AB
Licencja: demo
Dodano: 05-09-2016
Pobrań: 7 610
Aktualizacja: 31.05.2020 r.

Nie da się ukryć, że gra Minecraft lub jak niektórzy mówią Majkraft, jest wielkim fenomenem. Już od dłuższego czasu gra Majkraft jest bardzo popularna, w zasadzie wśród graczy w każdym wieku, i nic nie zapowiada, żeby ta popularność jakoś się specjalnie zmniejszyła... Gra jest bardzo popularna i cieszy się sporym uznaniem pomimo kiepskiej jakość grafik jakie prezentuje. Grafika jest bowiem bardzo uproszczona i wszystkie elementy w grze są pokazywane z użyciem dość sporej wielkości sześcianów.
Gra została stworzona przez Markusa Perssona i rozwijana przez Mojang Studios, jednak w roku 2014 firma Mojang AB została wykupiona przez Microsoft. Z tego też wynika, że Minecraft jest obecnie własności Microsoftu.

Majkraft czyli tak naprawdę minecraft to komputerowy, wirtualny świat, w którym całe otoczenie możemy zmieniać wg własnego pomysłu. Jeśli ktoś nie ma pomysłu na to jak ma wyglądać świat w grze, może zawsze zrobić kopię swojej ulicy, miejscowości, domu.
Możliwości jest bardzo dużo. Wszystko zależy od inwencji gracza.

Czas w Minecrafcie płynie zupełnie inaczej niż w rzeczywistości. Doba to zaledwie 20 minut, nie trzeba więc specjalnie długo czekać aż zapadnie zmrok żeby sprawdzić co wtedy się dzieje.

Tutaj udostępniamy do pobrania Majkraft w wersji java edition, za darmo można pograć w wersję demo.
Żeby jednak doświadczyć wszystkich możliwości gry trzeba wykupić pełny dostęp, który kosztuje obecnie ok 100 zł. Wersja demo daje nam możliwość doświadczenia 5 majkraftowych dni co w przeliczeniu na nasz zwykły czas daje 1 godzinę, 40 minut - czas wystarczający żeby się przekonać czy będziemy chcieli zagrać w tą grę.


  

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • super strona

  • Nie można otworzyć gry minecraft

Dodaj komentarz


Symulator Farmy 2013 Symulator Farmy 2013
Symulator Farmy 2013 to oczywiście następca gry Farming Simulator 2011. Gra daje nam możliwość prowadzenia d...
Farming Simulator 2011 (Symulato... Farming Simulator 2011 (Symulato...
Farming Simulator 2011 czyli symulator farmy daje możliwość sprawdzenia siebie w roli farmera (rolnika). Siada...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!