Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry do pobrania > Symulacje

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Minecraft
Minecraft
Wielkość: 926.50 KB
Autor: Mojang AB
Licencja: demo
Dodano: 05-09-2016
Pobrań: 3 046
Nie da się ukryć, że gra Minecraft jest wielkim fenomenem. Już od dłuższego czasu jest bardzo popularna, w zasadzie wśród graczy w każdym wieku, i nic nie zapowiada, żeby ta popularność jakoś się specjalnie zmniejszyła... Gra jest bardzo popularna i cieszy się sporym uznaniem pomimo kiepskiej jakość grafik jakie prezentuje. Grafika jest bowiem bardzo uproszczona i wszystkie elementy w grze są pokazywane z użyciem dość sporej wielkości sześcianów.

Minecraft to komputerowy, wirtualny świat, w którym całe otoczenie możemy zmieniać wg własnego pomysłu. Jeśli ktoś nie ma pomysłu na to jak ma wyglądać świat w grze, może zawsze zrobić kopię swojej ulicy, miejscowości, domu. Możliwości jest bardzo dużo. Wszystko zależy od inwencji gracza.

Czas w Minecrafcie płynie zupełnie inaczej niż w rzeczywistości. Doba to zaledwie 20 minut, nie trzeba więc specjalnie długo czekać aż zapadnie zmrok żeby sprawdzić co wtedy się dzieje.


  

Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Widnows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • Nie można otworzyć gry minecraft

Dodaj komentarz


Symulator Farmy 2013 Symulator Farmy 2013
Symulator Farmy 2013 to oczywiście następca gry Farming Simulator 2011. Gra daje nam możliwość prowadzenia d...
Farming Simulator 2011 (Symulato... Farming Simulator 2011 (Symulato...
Farming Simulator 2011 czyli symulator farmy daje możliwość sprawdzenia siebie w roli farmera (rolnika). Siada...

Kontakt | Regulacje | Reklama | Dolina Gier | Sklep z grami

Nawigacja

Nasza społeczność