Gry do pobrania > Symulacje

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Symulator Farmy 2013
Symulator Farmy 2013
Wielkość: 204.17 MB
Autor: GIANTS Software
Licencja: demo
Dodano: 21-03-2013
Pobrań: 66 846
Symulator Farmy 2013 to oczywiście następca gry Farming Simulator 2011. Gra daje nam możliwość prowadzenia dużego gospodarstwa rolnego (lub farmy jak ktoś woli). Na początek otrzymujemy jedno niewielkie pole, kilka maszyn oraz niezbyt wygórowaną kwotę pieniędzy. Naszym zadaniem jest rozwój gospodarstwa.

Zarówno w wersji demo, która jest tutaj udostępniona jak i w pełnej wersji Symulatora Farmy sporo się zmieniło w stosunku do wersji z roku 2011. Poprzednia wersja demonstracyjna dawała możliwość brania udziału w dwóch misjach rozdrabniania kukurydzy oraz zbierania słomy.
W nowej wersji demo dostajemy do dyspozycji całe gospodarstwo z trzema ciągnikami wraz z osprzętem takim jak przyczepa, siewnik, kultywator oraz kombajn zbożowy. Mamy też pole obsiane zbożem. Możemy więc zebrać zboże z użyciem kombajnu, przesypać je do przyczepy a następnie przewieźć do silosu.
Jest także tutaj możliwość skorzystania z jednego samouczka dające szansę spróbować zbierania ziemniaków z użyciem kombajnu ziemniaczanego.
Pomimo tego, że wersja demo jest dość uboga w stosunku do wersji pełnej to i tak mamy jeszcze możliwość obrabiania ziemi a także co może się podobać przechadzkę lub przejażdżkę ciągnikiem po całej okolicy.

Nasze gospodarstwo składa się z domu oraz szeregu budynków gospodarczych. W trakcie przechadzki po miejscowości, w której znajduje się nasze gospodarstwo możemy spotkać jeżdżące po ulicach samochody a także spacerujących ludzi. Oczywiście żywi ludzie w grze Symulator Farmy to spory plus, jednak wyglądają oni nieco dziwnie i chodzą zupełnie bezpłciowo, niczym zombie...

W pełnej wersji gry mamy możliwość nabycia nowych sprzętów, maszyn a także i zwierząt hodowlanych. Wersja demo nie daje tych możliwości. Mamy tylko możliwość wynajęcia pracownika, który będzie za nas prowadził kombajn. My w tym czasie możemy zająć się czymś innym.

Pełną wersja gry w sklepach internetowych można nabyć za około 49 zł. Warto jednak pobrać wersję demo, która pokazuje możliwości i wymagania Symulatora Farmy 2013.


   

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • Nie Mogę Pobrać Gry Czemu? :(
  • Fajna gra.
  • zaJEBISTA GRA POLECAM KARZDEGO FARMINGA
  • fajna gra

  • super gierka ale skoda rze nie pełna wersja 20€ na steamie kupuje
  • Dajcie Linka Do Pobierania..
  • spoko gra ale szkoda ze demo
  • dlugoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo się nagrywa
  • głupie bo demo
  • fajna gierka

Dodaj komentarz


Symulator Farmy 2013 Symulator Farmy 2013
Symulator Farmy 2013 to oczywiście następca gry Farming Simulator 2011. Gra daje nam możliwość prowadzenia d...
Farming Simulator 2011 (Symulato... Farming Simulator 2011 (Symulato...
Farming Simulator 2011 czyli symulator farmy daje możliwość sprawdzenia siebie w roli farmera (rolnika). Siada...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!