Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
James Patterson Womens Murder Club: Little Black Lies
James Patterson Womens Murder Club: Little Black Lies
Wielkość: 180.12 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 09-08-2023
Pobrań: 1 028
Gra James Patterson Womens Murder Club: Little Black Lies jest częścią kilku gier opartych na serii książek autorstwa Jamesa Pattersona, zatytułowanej Womens Murder Club (Kobiecy Klub Zbrodni). Gra została wydana na różne platformy, w tym na PC i urządzenia mobilne. Jest to gra typu przygodowego kryminału, w której gracze wcielają się w postacie detektywów i starają się rozwiązać złożone zagadki kryminalne, korzystając z elementów układanek i logicznych wyzwań.

Gra jest oparta na serii książek, ale jest tworem niezależnym od nich. Stanowi adaptację uniwersum i postaci stworzonych przez Jamesa Pattersona, ale tworzy własną fabułę i scenariusz, aby dostarczyć interaktywne doświadczenie graczom.

Gra Womens Murder Club: Little Black Lies to połączenie gatunków przygodowej gry logicznej i detektywistycznej. Gracze będą musieli analizować dowody, prowadzić dochodzenia, przesłuchiwać świadków i łączyć ze sobą różne elementy, aby odkryć tożsamość mordercy.
Gracze mogą wcielić się w rolę różnych postaci, takich jak detektyw Lindsay Boxer, reporterka Cindy Thomas, prawniczka Jill Bernhardt i patolog Claire Washburn. Każda postać ma swoje unikalne umiejętności i perspektywy, które mogą pomóc w rozwiązaniu przypadku.
Gra oferuje różnorodne zagadki logiczne, łamigłówki i wyzwania detektywistyczne. Gracze będą musieli analizować miejsca zbrodni, zbierać dowody, rozwiązywać kody, odczytywać wiadomości ukryte w dowodach oraz rekonstruować przebieg zdarzeń.
W trakcie gry gracze będą prowadzić rozmowy z innymi postaciami, przesłuchiwać świadków, analizować znalezione przedmioty i porównywać fakty. Wszystko to ma na celu ukierunkowanie dochodzenia i wyjaśnienie, kto stoi za popełnionymi zbrodniami.
Gra oferuje różne etapy dochodzenia, a fabuła może kształtować się w zależności od decyzji podjętych przez gracza. Gracze mogą odkrywać nowe wątki fabularne i zmierzać do odkrycia prawdy. Gra stara się oddać atmosferę i napięcie charakterystyczne dla kryminalnych opowieści Jamesa Pattersona, co tworzy immersyjne doświadczenie dla graczy.

Udostępniona tutaj gra to pełna, darmowa wersja, która nie zawiera żadnych ograniczeń. Posiada ona 8 rozdziałów (śledztw) oraz epilog. Jest to wersja angielska gry, dobrze jest znać podstawy języka angielskiego, jednak zabawa w poszukiwanie różnych rzeczy może nam pomóc w nauce tego języka.

W pierwszej części wcielamy się w forensyk (biegłą z dziedziny kryminalistyki) Claire Washburn, która bada miejsce zbrodni swojej przyjaciółki Reginy. Wraz z nią szukamy dowodów zbrodni oraz je analizujemy dokonując doświadczeń chemicznych (sprawdzając z jakiego materiału jest nitka pozostawiona na miejscu zbrodni) oraz optycznych (badanie pod mikroskopem).

Subskrybuj nasz kanał :)Poniżej część gry (Investigation 1) zamieszczona na YouTube 

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!