Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

The Sims 4 - Simy nago, bez cenzury


Obecna ocena: 3.56, głosów: 225
Oceń zasób:
O Simach każdy chyba słyszał, jednak pewnie nie każdy grał w tą grę. Dziś jest okazja obejrzeć sobie nasze Simy w całej okazałości, bez cenzury, także w intymnych sytuacjach.
Sims 4 to nadal bardzo popularna gra pokazująca i dająca możliwość zabawy w wirtualnej rzeczywistości. Simy to ludzie, którzy żyją w naszym komputerze. Grając, sterujemy nimi i one tak jak prawdziwi ludzie mają swoje potrzeby. Także intymne ;)
Na tym filmiku możemy sobie obejrzeć jak dziewczyny, czy też faceci idą na małe siku czy też jak biorą prysznic. Możemy na chwilkę wcielić sie w rolę podglądacza ;)
Dodał: admin

Komentarze

  • jak to pobrac
  • spoko gra

  • siema
    robuty
  • można to pobrać

  • To jest tragedia.

Dodaj komentarz

Nawigacja

Nasza społeczność