Szukaj


Wyniki wyszukiwania (118):

111. Ogień i Woda w leśnej świątyni (Fireboy & Watergirl)

Jeśli ktokolwiek nie słyszał o grze Ogień i Woda (Fireboy & Watergirl) to czas to nadrobić. Jest to bardzo fajna gra, w szczególności świetna dla dwóch graczy. Mamy tutaj serię łamigłówek, w których udział biorą dwie osoby: jedna prowadzi postać Ognia a dr...

112. Trackmania ZA DARMO

Już na wstępie trzeba oddać tej grze, że TRACKMANIA jest niesamowita. Miłośnicy wyścigów mogą być wniebowzięci. Są to wyścigi w stylu formuły 1.

113. Watch Dogs 2 - tylko teraz do pobrania za darmo

Podobnie jak kilka miesięcy temu jedynka była za darmo, tak teraz Watch Dogs 2 można pobrać za free!

114. Cztery gry ze stajni SEGA za darmo

Z okazji 60-lecia firmy SEGA dostępne są aż cztery darmowe gry w pełnych wersjach do pobrania poprzez platformę STEAM. Gry mogą zaciekawić całkiem sporą rzeszę graczy.

115. Ghostbusters: The Video Game Remastered (Pogromcy Duchów)

Pogromcy Duchów, świetna gra oparta na niezapomnianym klasyku filmowym. Całkowicie za darmo w ograniczonej czasowo ofercie (do dnia 05.11.2020 r.).

116. Little Alchemy (Mały Alchemik) - podpowiedzi, kombinacje

Jeśli szukacie jakiejś pozytywnej gry, która coś wnosi to myślę, że Little Alchemy (Mały Alchemik) jest właśnie taką grą.

117. Metro: Last Light Redux

Druga część gry Metro, wielkiego hitu - strzelanka FPP, jest teraz do pobrania za darmo. Tylko do 11 lutego br. do godz. 17.

118. Super Mario RUN - zapowiedź

Super Mario RUN to efekt współpracy firm Nitendo i Apple, zgodnie z zapowiedzią tych obu firm dopiero na Święta Bożego Narodzenia 2016 pojawi się ta gra. Będzie ona dedykowana na platformę mobilną firmy Apple. Niestety wynika z tego, że gra nie pojawi się...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!