GTA V - do pobrania całkowicie za darmo!!! Tak, to nie pomyłka!!! GTA V na komputery PC można teraz pobrać całkowicie za darmo!Z całą pewnością można stwierdzić, że seria GTA jest kultową serią gier. Spośród tej serii GTA V to niesamowita perełka, wszystkie gry GTA są bardzo fajne, ale GTA V daje możliwości jakich wcześniej nie było. Chyba nie ma gracza, który nie grałby w którąkolwiek grę tej serii bądź też nie słyszał o GTA.

Gra, która wciąż kosztuje niemałe pieniądze i ciągle cieszy się niesamowitą popularnością zarówno na konsolach jak i na pecetach, teraz udostępniona została zupełnie za darmo. Sam pamiętam jak grałem w tą grę na konsoli Xbox 360. Trochę czasu minęło już od tego momentu, nigdy nie kupiłem tej gry na peceta, więc jest okazja żeby sobie zagrać teraz na tej najbardziej uniwersalnej platformie do grania, jaką są komputery PC.

Normalna cena tej gry na pecety to 129,90 zł. Można sobie to sprawdzić na platformie Steam, tam wciąż ta gra tyle właśnie kosztuje. Jednak promocyjna cena wynosząca zero złotych jest na platformie EpicGames.com, konkretnie grę GTA V można nabyć tutaj:
https://www.epicgames.com/store/pl/product/grand-theft-auto-v/home

GTA V jest przeznaczona dla graczy w wieku powyżej 18 lat. Dlaczego? Bo zawiera treści, których nie powinny zobaczyć czy też doświadczyć młodsi gracze.

Czym tak właściwie jest GTA V - Grand Theft Auto? Jest to gra akcji, której lokalizacją jest fikcyjne miasto Los Santos oraz tereny pozamiejskich w stanie San Andreas. Gra ma już swój wiek bo po raz pierwszy została wydana na Xbox 360 oraz PlayStation 3 w roku 2013.
Grę wyróżnia otwarty świat i to, że w dużej mierze mamy wolność tego co robimy w grze. Możemy tutaj biegać, chodzić, pływać, strzelać, jeździć najróżniejszymi pojazdami, bić się czy też skakać do basenu. Z powodzeniem możemy także skakać z różnych wież, a nawet wirtualnie popełniać samobójstwo. Tak samo możemy autem doprowadzać do śmiertelnych wypadków. Z pewnością można tutaj się bawić na tysiąc innych sposobów zależnych od wyobraźni gracza.

Wachlarz czynności, które możemy wykonać jest naprawdę niesamowity, dlatego właśnie GTA V jest tak niesamowitą grą. Żeby jednak móc w grze robić to co się chce, trzeba najpierw wykonać początkową misję, czyli prolog. Dzięki tej misji zapoznajemy się z funkcjonowaniem w grze i w tym całym dostępnym wirtualnym świecie.
Sterujemy w niej Michaelem (czyli jednym z trzech bohaterów gry). Naszym zadaniem jest tutaj zwyczajna ucieczka pośród zimowej aury, przed goniącymi nas gliniarzami.

Grę można zdecydowanie polecić, jest naprawdę super. Żeby móc ją pobrać za darmo trzeba się sprężyć i zdążyć przed 21.05.2020 r., godz. 17. Należy jeszcze dodać, że gra jest w pełnej wersji a nawet jest to wersja Premium Edition i chcąc ją pobrać dobrze jest mieć szybkie łącze bowiem waży ona ok 93GB.

Komentarze

  • Ta Kra Jest Bardzo Fajna i Kasdy Jom Rubi
  • Trzeba jeszcze czytać troszkę więcej niż tytuł... ta gra była za darmo, niestety już nie jest :(
  • za tą gre trzeba płacić a pisze ze jest za darmo ale nie jest za darmo
  • @Paweł
    Warto czytać do końca :)
  • ta gra nie jest do pobrania za darmo sprawcie to
  • fajna gra
  • lubie grać w strzelanki to moja pasja

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!