Close To The Sun Close To The Sun to gra przygodowa, która oznaczona została jako PEGI 18. Czy to oznacza, że może być strasznie? Jeśli lubicie klimaty horroru, to gra dla was :)Do dnia 16.04.2020 r. gra jest dostępna za darmo. Można ją pobrać z platformy Epic Games Store:
Close To The Sun
Normalna cena gry to ok. 108 zł, wiec warto się pospieszyć.

Close To The Sun to gra przygodowa, która przenosi nas w alternatywną rzeczywistość, akcja gry zaczyna się w 1897 roku. Zasadniczą różnicą jest znacznie szybszy postęp pod względem technicznym niż miało to miejsce w realnej linii czasowej.
Wcielamy się w rolę dziennikarki Rose Archer (gracz ma widok z perspektywy pierwszej osoby), która w trakcie poszukiwań swojej siostry Ady, udaje się na statek badawczy Helios. Szybko okazuję się, że na statku jest pełno zmasakrowanych zwłok a wokół unosi się odór gnijących już ciał.

Gra me świetną oprawę graficzną, jednak ma także spore wymagania dotyczące procesora (minimum i5), karty graficznej (minimum GTX 760) oraz ilości pamięci RAM (minimum 8GB).

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!