Cztery gry ze stajni SEGA za darmo Z okazji 60-lecia firmy SEGA dostępne są aż cztery darmowe gry w pełnych wersjach do pobrania poprzez platformę STEAM. Gry mogą zaciekawić całkiem sporą rzeszę graczy.Do dnia 19.10.2020 r., czyli do jutra można jeszcze pobrać poniższe gry:

- Armor of Heroes - gra w czołgi, dostajemy do dyspozycji czołg, na który będziemy patrzeć z góry. Naszym zadaniem jest ubicie czołgów przeciwnika. Czołgi oznaczone są kolorami, gra się całkiem fajnie bowiem jest także rozgrywka sieciowa. Poza tym mamy dostęp do dziewięciu różnych trybów, możta także walczyć ze sztuczną inteligencją. Gra działa z zewnętrznym kontrolerem (oczywiście klawiaturą też ładnie można strzelać).

- Endless Zone - to kosmiczna strzelanka w całkiem miłym i nowoczesnym wdzianku. Także i tutaj, poza klawiaturą śmiało sytuację możemy kontrolować choćby padem od Xboxa.

- Streets Of Kamurocho - to uliczne bijatyki, tutaj niestety zarówno rozdzielczość jak i możliwość sterowania padem nie są najlepszą stroną gry. Można grać samemu lub trybie kooperacji dwóch graczy.

- Golden Axed: A Cancelled Prototype - to ostatnia z czterech darmowych gier. Także i tutaj bardzo dobrze sprawdzi się sterowanie kontrolerem (klawiatura też daję radę). Wcielamy się tutaj w rolę szybkiego jak wiatr krwawego rycerza. Gra miała być rebotem znanej chyba wszystkim starszym graczom znakomitej na tamte czasy gry Golden Axe, jednak ta pozycja, Golden Axed: A Cancelled Prototype, została nie zakończona i dostępny jest niestety tylko jeden poziom, który może sprawiać wrażenie niedopracowanego.

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!