Ogień i Woda w leśnej świątyni (Fireboy & Watergirl) Jeśli ktokolwiek nie słyszał o grze Ogień i Woda (Fireboy & Watergirl) to czas to nadrobić. Jest to bardzo fajna gra, w szczególności świetna dla dwóch graczy. Mamy tutaj serię łamigłówek, w których udział biorą dwie osoby: jedna prowadzi postać Ognia a druga jest Wodą.Cała zabawa a także to, że gra daje dużo radości, wynika właśnie z tego, że te dwie postacie muszą razem współdziałać żeby przejść na kolejny poziom.
W niektórych momentach gra jest naprawdę trudna i poza niesamowitą zręcznością przy pokonywaniu przeszkód, trzeba wykazać się perspektywicznym myśleniem, które zaprowadzi naszych bohaterów do wyjścia.
W grze Ogień i Woda zakochają się młodsi gracze, jednak także Ci starsi będą się tuta dobrze czuć i bawić.

Zapraszamy do gry :)

03-06-2020 Marcin

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!