Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Royal Envoy: Campaign for the Crown
Royal Envoy: Campaign for the Crown
Wielkość: 225.15 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 15-08-2020
Pobrań: 2 038
Royal Envoy to seria gier, w których bierzemy udział w budowie oraz rozbudowie wiosek poddanych władcy pewnego królestwa.

Mieliśmy już Royal Envoy w wersji 1, 2 oraz 3, teraz przyszedł czas na wersję oznaczoną jako Campaign for the Crown.
Zgodnie z zachowaną wcześniej numeracją to byłaby wersja nr 4.
Czym właściwie ona jest?
Życie toczy się jak zwykle: mądry król oraz szczęśliwi poddani. Jednak nagle ktoś w czarnym płaszczu wdarł się do królewskiego pałacu. Osobnik ten stwierdził, że ma prawa do tronu, oskarżył też króla, że nie potrafi zarządzać królestwem i zażądał swojej elekcji.

Król jako to król w tej grze, stwierdził, że ktoś mądry i szlachetny musi mu pomóc w zachowaniu królestwa. Jak zawsze tym obrońcą staje się gracz :)

Właśnie tak rozpoczynamy nasze zmagania w tej grze. Po raz kolejny musimy przywrócić ład i porządek w królestwie alby umożliwić prawowitemu władcy tej krainy jego dalsze panowanie.

Budujemy więc domy dzięki którym zbieramy złoto, tartaki, które dostarczają drewna, markety, które umożliwiają zakup żywności. Ścinamy drzewa, naprawiamy kładki oraz osuszamy zalane tereny. Wszystko po to żeby w naszym królestwie żyło się lepiej :)

W grze zarządzamy zasobami w taki sposób żeby udawało się nam wykonać zadania w danego poziomu. Zwykle nie są one zbyt trudne dlatego też gra ma charakter rekreacyjny.

Także i ta gra serii Royal Envoy: Campaign for the Crown jest udostępniona w pełnej wersji za darmo.
Można ją pobrać i grać bez ograniczeń.
Miłej i długiej zabawy życzę :)


  

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!