Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Royal Envoy 2
Royal Envoy 2
Wielkość: 179.46 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 16-05-2015
Pobrań: 1 525
Jest to druga część gry, która już gościła na łamach Doliny Gier (nadal można ją pobrać). Ma ona podobne zasady i także jest bardzo fajna. Jest też udostępniona pełna wersja do pobrania za darmo, bez żadnych haczyków.

Fabuła gry, jak to w tego typu grach, rozpoczyna się banalnie... Król zwołuje zebraniem i otrzymuje szczegółowe raporty związane z rozwojem danych części swego królestwa. Prawie wszyscy prezentują świetne wyniki... prawie, za wyjątkiem ostatniego, u którego panuje straszny nieporządek i brak przychodów. Tak być nie może i król szybko musi znaleźć nowego zarządce tej krainy. My jesteśmy pod ręką i od razu dostajemy tę fuchę. I tak musimy szybko zbudować gospodarczy raj. Stajemy się zarządcą tej ziemi.

Początki są bardzo łatwe. Wykonujemy w miarę proste zadania poprzez wskazywanie robotnikom co mają robić żeby uzyskać wyznaczone dochody. Wraz z kolejnymi poziomami rozgrywka staje się nieco trudniejsza i czasem trzeba się zastanowić jaką czynność należy wykonywać wcześniej a jaką później żeby mieć wymagany efekt. Niezależnie jednak od tego trudno doszukiwać się w tej grze jakiegoś znaczącego wyzwania. Gra jest bardziej typową grą rekreacyjną niż strategią.

Nie wymaga ona specjalnie silnego komputera a pomimo to bardzo ładnie się prezentuje i szybko działa.

Część pierwszą można pobrać tutaj: Royal Envoy.Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!