Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Royal Envoy
Royal Envoy
Wielkość: 104.90 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 01-09-2014
Pobrań: 1 920
Bardzo duży sztorm przeszedł wokół wysp okalających pewne królestwo. Początkowo król nie chciał nic z tym robić, jednak po krótkim namyśle, jak tylko dowiedział się, że na wyspach są produkowane rzeczy, z których sam także korzysta, zdecydował się na wysłanie ekspedycji mającej przywrócić tam porządek i ład. Teraz pozostało już tylko wskazać śmiałka, który podejmie się tej wyprawy. Jak nietrudno się domyślić król wskazuje na nas. To my, gracze mamy przywrócić ład w jego królestwie.

Wyruszamy więc w podróż i jak tylko znajdziemy się na wyspie, budujemy różne rodzaje budynków mieszkalnych, tartak a w kolejnych poziomach także szereg innych konstrukcji. Dzięki mieszkaniom będziemy mieli pieniądze z ich wynajmu. Tartak będzie dostarczał nam drewna. Będziemy mogli zbudować także market gdzie można wymienić drewno na złoto, możemy także posiadać własny bank, który da nam stały strumień gotówki.
Należy także dbać o wybudowane budynki, ulepszać je, dzięki czemu zwiększą się nam wpływy z wynajmu a także rozbudowywać, dzięki czemu mieszkańcy będą szczęśliwi.

Wszystkie nasze posunięcia powinny być przemyślane żeby wystarczyło nam środków na wyznaczone zadania w danym poziomie. Początkowe zadania będą bardzo proste, ale kolejne już niekoniecznie.

Fajna gra i ciekawy podkład muzyczny pozwoli długo cieszyć się grą. Mamy tutaj luźny klimat i niezbyt trudne do wykonania zadania.
Szczególnym atutem tej gry jest jednak to, że to w pełni darmowa pozycja.


 

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • fajna gra super

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!