Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
OpenArena (Quake)
OpenArena (Quake)
Wielkość: 304.15 MB
Autor: OA Team
Licencja: GNU/GPL
Dodano: 28-12-2012
Pobrań: 41 247
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre efekty. Ponieważ producent tej gry udostępnił jej silnik graficzny na darmowej licencji to właśnie dlatego wydana została darmowa, pełna wersja gry OpenArena.

OpenArena to gra mająca podobne zasady jak w swoim pierwowzorze: jest to strzelanka FPS, w której dużą wagę należy zwrócić na szybkość i refleks. Są one tutaj bardzo potrzebne gdyż nawet gra z botami jest bardzo dynamiczna. Chwila nieuwagi i leżymy na ziemi.

Gra daje możliwość gry z botami (czyli graczami tworzonymi wewnątrz gry przez komputer) lub też jest możliwość rozgrywki sieciowej.
Celem gry jest oczywiście wyeliminowanie przeciwnika przy pomocy dostępnej broni. Mamy tutaj do dyspozycji bardzo duży i różnorodny arsenał, począwszy od piły mechanicznej, poprzez broń maszynową oraz szereg innych broni a skończywszy na tzw. Rail Gun czyli działku szynowym, które wysyła śmiertelną wiązkę na większe odległości.

OpenArena daje świetne efekty graficzne oraz dźwiękowe i jednocześnie ma niewielkie wymagania dotyczące sprzętu. Nawet na starym komputerze będzie dobrze działać.

Gra obfituje w sceny przemocy oraz lejącej się krwi, jest więc przeznaczona wyłącznie dla starszych graczy - w wieku 15+.Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

 • wie ktos jak sciagnac ta gre na pc???
 • Macie jak byk kur wa u góry POBIERZ czy to aż takie trudne !!!! lol

 • polecam gry bardzo fajne
 • Quake 3 Arena lepsze
 • Bardzo fajna gra!!!Polecam ją pobrac a nawet powiem tak:
  JUŻ TERAZ JĄ POBIERAC!!!!
 • Co to za gówno.Niedość że zje**** grafika to jescze jakieś kosmiczne gówna do strzelania ...
 • To jest zaje***** gra!
 • WLASNIE SCIAGAM TA GRE CZY JEST NAPRAWDE AZ TAKA WARTA SCIAGNIECIA CZY LEPIEJ PRZERWAC POBIERANIE?CZEKAM NA ODPIS POZDRO
 • fajna gra minecraft ale tez gram w openareha
 • To cos jest wersja dla dzieci prawidziwego q3a, Te modele mnie rozbroily

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!