Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
OpenArena (Quake)
OpenArena (Quake)
Wielkość: 304.15 MB
Autor: OA Team
Licencja: GNU/GPL
Dodano: 28-12-2012
Pobrań: 37 314
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre efekty. Ponieważ producent tej gry udostępnił jej silnik graficzny na darmowej licencji to właśnie dlatego wydana została darmowa, pełna wersja gry OpenArena.

OpenArena to gra mająca podobne zasady jak w swoim pierwowzorze: jest to strzelanka FPS, w której dużą wagę należy zwrócić na szybkość i refleks. Są one tutaj bardzo potrzebne gdyż nawet gra z botami jest bardzo dynamiczna. Chwila nieuwagi i leżymy na ziemi.

Gra daje możliwość gry z botami (czyli graczami tworzonymi wewnątrz gry przez komputer) lub też jest możliwość rozgrywki sieciowej.
Celem gry jest oczywiście wyeliminowanie przeciwnika przy pomocy dostępnej broni. Mamy tutaj do dyspozycji bardzo duży i różnorodny arsenał, począwszy od piły mechanicznej, poprzez broń maszynową oraz szereg innych broni a skończywszy na tzw. Rail Gun czyli działku szynowym, które wysyła śmiertelną wiązkę na większe odległości.

OpenArena daje świetne efekty graficzne oraz dźwiękowe i jednocześnie ma niewielkie wymagania dotyczące sprzętu. Nawet na starym komputerze będzie dobrze działać.

Gra obfituje w sceny przemocy oraz lejącej się krwi, jest więc przeznaczona wyłącznie dla starszych graczy - w wieku 15+.Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

 • jak sę to grę pobiera
 • to darmowe jest???
 • na jaki procesor ktos powie plis
 • Super gra
 • fajna ale znam lepszą
 • jak zgrać tom gre bo niewiem
 • niech ktoś mi powie jak ją zainstalować, pobrałem ją i nie wiem jak ją dalej zainstalować, pomocy
 • nie mogę zainstalować
 • ELo Ziomki polecam tego game ,bo jest fajna ! :}
 • Wieeeele pytań jak ja zainstalować i ani jednej odpowiedzi :(
  admin sie w ogóle nie stara.
  I nie tylko dzieciaki nie dają sobie rady bo mam 27 lat i ni ch... nie moge jej wgrać :(
  A tak się najarałam że sobie pogram :(

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!