Szukaj


Wyniki wyszukiwania (118):

111. Gra w kosza dla dwóch osób (gra online)

Dynamiczna i bardzo prosta gra w kosza dla dwóch graczy. Gra jest naprzemienna, najpierw jeden gracz próbuje wrzucić piłkę do kosza a następnie robi to nasz przeciwnik.

112. Auta, czyli Cars - Zygzak McQueen - wyścigi w Chłodnicy Górskiej po taniości

Wydaje mi się, że chyba wszyscy widzieli film Auta produkcji Pixar? To film - klasyka, nie tylko dla dzieci, ale także dla starszych miłośników kreskówek, filmów animowanych z ciekawą i często wzruszającą fabułą. Może nie wszyscy wiedzą, ale jest także gr...

113. Darmowy HITMAN

Tylko do 03.09.2020 r. grę Hitman, wydaną w roku 2016, można pobrać całkowicie za darmo z Epic Games Store w pełnej wersji. Trzeba uczciwie dodać, że gra normalnie Hitman na tej platformie kosztuje 249 zł. Zniżka do 0 złotych jest naprawdę imponująca.

114. Railway Empire - za darmo

Railway Empire to to gra strategiczna z elementami ekonomii. Jeśli lubisz strategie a do tego sympatią darzysz koleje, to gra dla ciebie :)

115. Ghostbusters: The Video Game Remastered (Pogromcy Duchów)

Pogromcy Duchów, świetna gra oparta na niezapomnianym klasyku filmowym. Całkowicie za darmo w ograniczonej czasowo ofercie (do dnia 05.11.2020 r.).

116. Little Alchemy (Mały Alchemik) - podpowiedzi, kombinacje

Jeśli szukacie jakiejś pozytywnej gry, która coś wnosi to myślę, że Little Alchemy (Mały Alchemik) jest właśnie taką grą.

117. Euro Truck Simulator

Euro Truck Simulator to ciągle ciekawa pozycja. Na naszej stronie znajdziecie wersję demonstracyjną. Jest także inna ciekawa wiadomość: grę obecnie można kupić w pełnej wersji za kilka złotych.

118. Metro: Last Light Redux

Druga część gry Metro, wielkiego hitu - strzelanka FPP, jest teraz do pobrania za darmo. Tylko do 11 lutego br. do godz. 17.

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!