Auta, czyli Cars - Zygzak McQueen - wyścigi w Chłodnicy Górskiej po taniości Wydaje mi się, że chyba wszyscy widzieli film Auta produkcji Pixar? To film - klasyka, nie tylko dla dzieci, ale także dla starszych miłośników kreskówek, filmów animowanych z ciekawą i często wzruszającą fabułą. Może nie wszyscy wiedzą, ale jest także gra oparta na tym filmie.Grę można oczywiście kupić, niestety nie jest ona darmowa i nie kojarzę żeby wcześniej była. Jest oczywiście demko, dość okrojone, ale można się nieco nacieszyć wyścigami, prowadząc Zygzaka McQueena (Lightning McQueen). Nie ukrywam, że pomimo tego, że to bardzo ciekawa produkcja, to jest ona raczej przeznaczona dla mniejszych miłośników motoryzacji i wyścigów samochodowych zainteresowanych tematyką: gry samochodowe.
Demko można sobie za darmo pobrać z naszej witryny:
Auta - wyścig w Chłodnicy Górskiej

Tak jak wspomniałem autka w trakcie wyścigów prowadzi się w bardzo prosty sposób, spacja to przyspieszenie, kursory lewy i prawy to zmiana kierunku jazdy a przycisk d to hamulec lub wsteczny. Sama gra jednak już taka prosta nie jest, mamy tu sporo różnych wyścigów i opcji do wyboru. Zbieramy punkty w postaci złotych tłoków czyli pucharów.
Nie można nie wspomnieć o jednej z ulubionych postaci, t. Złomku To właśnie dzięki jego pomosłowi możemy w grze bawić się w straszenie traktorów i uciekanie przed Heńkiem :)

Na platformie Steam gra obecnie kosztuje ok. 72 zł, dość drogo jak na grę z roku 2006. Jednakże gra nie straciła na wartości, pomimo czasu jaki upłynął, nadal można się przy niej dobrze bawić.

Żeby zakup wyszedł sporo taniej można kupić sam klucz z platformy kinguin.net. Mi udało się to zrobić za ok. 13,50 zł. Wystarczy skorzystać z poniższego linku:
https://www.kinguin.net/category/15824/disneya-pixar-cars-steam-key
Choć początkowo podawana była cena 9,20 zł, to na koniec po zliczeniu podatku i jakichś innych opłat, razem wszyło 13,48 zł co i tak nie jest wygórowaną ceną. Po dokonaniu opłaty otrzymujemy klucz Steam, który używamy z wykorzystaniem pozycji w menu programu Steam: Aktywuj produkt na Steam.

Pomimo wieku gry, nadal bardzo ładnie chodzi ona na nowszym sprzęcie i obsługuje wysoką rozdzielczość choć może szczegółów mogłoby być więcej.
Niesamowitym atutem jest także unikalny polski dubbing, dzięki któremu gra jest jeszcze fajniejsza :)

Subskrybuj nasz kanał :)Poniżej Lets Play tej gry zamieszczony na YouTube

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!