Gry do pobrania > Wyścigowe

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Auta (Cars) - Zygzak McQueen - wyścigi w Chłodnicy Górskiej
Auta (Cars) - Zygzak McQueen - wyścigi w Chłodnicy Górskiej
Wielkość: 135.97 MB
Autor: THQ
Licencja: demo
Dodano: 03-05-2013
Pobrań: 22 595
Zygzaka McQueena, wyścigowe autko z filmu Auta, znają chyba wszyscy i nikomu go przedstawiać nie trzeba. Miłośnicy tego filmu mogą ścigać się teraz razem z nim.

Udostępniony tutaj program to wersja demonstracyjna gry Cars (Auta) wydanej na podstawie filmu animowanego o tym samym tytule. Bierzemy udział w wyścigach w Chłodnicy Górskiej.
My prowadzimy oczywiście autko Zygzaka McQueena i ścigamy się z jego przyjaciółmi, czyli Wójtem Hudsonem, Sally Carrerą oraz innymi.

Sterowanie autkiem jest bardzo proste, nawet najmłodsi z pewnością sobie poradzą. Jedyne co na początku należy wiedzieć to to, że gazem sterujemy przez naciśnięcie spacji a nie górnego kursora, tak jak to zwykle bywa. Kierowanie w lewą i prawą stronę jest już standardowe czyli lewym i prawym kursorem.
Wyścig może być jeszcze ciekawszy bo autko poza zwykłą jazdą ma jeszcze dodatkowe możliwości. Możemy na przykład jechać do tyłu (po wybraniu klawisza d).

Pomimo niezbyt wysokiej rozdzielczości to gra się całkiem fajnie choć zdecydowanie zbyt krótko.
Niestety demo zawiera tylko jeden wyścig i jeśli się to komuś spodoba może jedynie nabyć pełną wersję gry.

Gdzie kupić grę Cars (Auta, Zygzak McQueen)?
Odpowiedź na te pytanie można znaleźć tutaj:
Auta, Cars - Zygzak McQueen



Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!




Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

 • mi sie pobiera w minute
 • Wystarczy kliknąć przycisk POBIERZ :)
  Przycisk jest poniżej opisu gry...
 • jak pobrac te gre
  co??
 • jak pobrac
 • PROSZĘ, NIECH KTOŚ NAPISZĘ JAK DOKŁADNIE TO NALEŻY POBIERAĆ
 • fAJNA GIERA
 • to się ściąga sie tylko Godzine xD
 • love
 • mi sie 2 min sciagalo
 • ona sie pobiera 10 sekund to co ty masz za komputer

Dodaj komentarz


Need for Speed: Hot Persuit 2 Need for Speed: Hot Persuit 2
Need for Speed: Hot Persuit 2 to wyścigi połączone z unikaniem złapania przez policję. Poza samochodem pościgo...
Auta (Cars) - Zygzak McQueen - w... Auta (Cars) - Zygzak McQueen - w...
Zygzaka McQueena, wyścigowe autko z filmu Auta, znają chyba wszyscy i nikomu go przedstawiać nie trzeba. Miło...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!