Szukaj


Wyniki wyszukiwania (2):

1. SimCity 2000 - za darmo

Tym razem EA udostępniło za darmo SimCity. Nie jest to niestety najnowsza produkcja a tylko dość leciwe SimCity 2000. Z pewnością znajdą się jednak chętni żeby pograć w tą grę.

2. Prince of Persia i wiele innych dosowych gier za darmo

Jeśli ktoś pamięta czasy gier działających pod systemem DOS, to z pewnością pamięta taki hit jak Prince of Persia. To niezapomniana gra, która działała wówczas na każdej chyba maszynie. Każdy w to grywał i to był prawdziwy hit. Teraz zarówno tą grę jak i w...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!