SimCity 2000 - za darmo Tym razem EA udostępniło za darmo SimCity. Nie jest to niestety najnowsza produkcja a tylko dość leciwe SimCity 2000. Z pewnością znajdą się jednak chętni żeby pograć w tą grę.Można ją pobrać przez klienta Origin. Infomacje o grze są na stronie EA:
www.origin.com/pl-pl/store/free-games/on-the-house.

Grę można pobrać za darmo. Nie ma żadnych haczyków, jednak darmowa jest tylko przez jakiś czas. Lepiej się więc pospieszyć.

Większość graczy z pewnością słyszało o SimCity. Jest to symulator budowy miasta, zarządzania nim. Stajemy się na chwilę władcą naszego wymarzonego miasteczka.
10-12-2014 Marcin

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!