Szukaj


Wyniki wyszukiwania (13):

11. Kings Bounty - Legendy

Dziś przedstawię Wam grę do której mam szacunek za pokazanie mi nowej strony klimatu, którego do tej pory nie widziałem, pokrótce przedstawię Wam pierwszą z serii King's Bounty - Legendy. Według mnie połączenie Heroes of Might and Magic z elementami szac...

12. Mou - to taki Pou na Windows Phone

Pou jest dostępny na telefony z Androidem oraz produkty marki Apple. Można także pokombinować i uruchomić go na pececie. Na chwilę obecną nie ma jednak możliwości uruchomienia go na telefonach z mobilnym Windowsem. To dlatego powstał jego brat: Mou ;)

13. MudRunner do pobrania za darmo

MudRunner to świetna gra dla miłośników jazdy samochodami a w szczególności ciężarówkami oraz samochodami terenowymi po zabłoconych drogach Syberii.

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!