Myszka dla gracza (tania) KRUX BOT RGB - KRX0115 Unboxing taniej myszki RGB marki KRUX.Całkiem fajna i tania myszka dla gracza. Myszka jest na kabelku i ma kolorowe światełka :) Jeśli ktoś lubi może zostawić a jeśli nie można wyłączyć tą małą dyskotekę.

Myszka KRUX Bot RGB (KRX0115) w chwili obecnej w promocji kosztuje ok. 50 zł. Jej najbardziej wyjątkowa cecha to DPI: 12800, czyli dość wysoka.

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!