Szukaj


Wyniki wyszukiwania (3):

1. Arcade Race Crash - świetna gra samochodowa

Arcade Race Crash to wyścigi samochodowe z widokiem z góry. Na początek wybieramy samochód oraz jego kolor, potem trasę, na której będą odbywać się wyścigi. Po pierwszym uruchomieniu gry wybór jest bardzo ograniczony. Gdy jednak uda nam się wygrać jakik...

2. Crash Time II - za darmo

Jeśli ktoś lubi jazdę szybkimi samochodami, pościgi, rajdy, to gra jest do tego właśnie stworzona. Jest ona oparta na niemieckim serialu Cobra - Oddział specjalny. Uwaga! Grę można uzyskać całkowicie za darmo ale trzeba się spieszyć!

3. Crash Time 2 - recenzja

Gra Crash Time 2 to typowa samochodówka, gdzie wcielamy się w rolę policjanta biorącego udział w akcjach pościgowych, w nieoznakowanym samochodzie, na niemieckich autostradach oraz miastach.

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!