Crash Time 2 - recenzja Gra Crash Time 2 to typowa samochodówka, gdzie wcielamy się w rolę policjanta biorącego udział w akcjach pościgowych, w nieoznakowanym samochodzie, na niemieckich autostradach oraz miastach.Nie jest dokładnie określone gdzie toczy się sama akcja, dołączamy do akcji w losowych miejscach. Towarzyszy nam partner, z którym wykonujemy różnego rodzaju misje - od wysadzenia innego wehikułu samochodzikiem zabawką, poprzez zwykłe obijanie się i zatrzymywanie do przejęcia kontroli i eskorty ciężarówki. Zaskoczyło mnie, że grę wydało RTL - studio telewizyjne, z tego powodu do gry podszedłem z przymrużeniem oka, co później potwierdziło moje obawy.

Liczyłem na znane europejskie marki, dobrą grafikę oraz ciekawą akcje, niestety tylko ostatnia zachcianka została spełniona. Gra zaczyna się od klasycznego tutoriala, w którym wykonujemy przeróżne zadania. Już przechodząc ten samouczek możemy zauważyć dynamiczność zachowania pojazdu, jego kruchość, pochyłość terenu, gdy zostawimy pojazd na luzie, doskonały ręczny oraz manipulacje skrzynią biegu w dość nowatorski sposób. Grając, należy uważać na poważniejsze czołówki, po jednym nieroztropnym uderzeniu odpadają nam koła lub samochód zostaje unieruchomiony z powodu awarii silnika.

Grafika nie powala na kolana, zwłaszcza otoczenie, efekty niszczenia mienia czy rozsypka pojazdu a game play polega na wykonywaniu odrębnych pojedyńczych misji co czasem może znużyć, istnieją również inne tryby gry, ale to nic nowego. Nawet dubbing i żarty nie są ciekawe ale amatorzy pościgów oraz ryzykownych manewrów będą tutaj mięli niezła gratkę.

Pomysł na samą grę także nie powala na kolana - to wszystko już było.

Na niekorzyść dodam jeszcze, że jak na grę nową za dużo w niej buggów w geodacie oraz niedociągnięć graficznych. Grę uważam za niedopracowaną. Interfejs biedny, muzyka mało klimatyczna, dobrze, że choć dodali Nitro, można wprowadzić pojazd w ciekawe rotacje. Szczerze mówiąc widziałem lepsze tytuły warte tej ceny, choćby seria Need For Speed.

Z ręką na sercu oceniam grę 4/10

PatoAR
10-11-2014 Marcin

Komentarze

  • Fajna gra :)
  • przez nastepne 27 godzin gra kosztuje 99 centów , normalnie 9.99e , jak kupować to teraz.
  • Ok.

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!