Gry do pobrania > Samochodowe - Gry samochody

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Arcade Race Crash - świetna gra samochodowa
Arcade Race Crash - świetna gra samochodowa
Wielkość: 38.29 MB
Autor: Freegamepick.net
Licencja: freeware
Dodano: 11-05-2020
Pobrań: 2 203
Arcade Race Crash to wyścigi samochodowe z widokiem z góry.

Na początek wybieramy samochód oraz jego kolor, potem trasę, na której będą odbywać się wyścigi. Po pierwszym uruchomieniu gry wybór jest bardzo ograniczony. Gdy jednak uda nam się wygrać jakikolwiek wyścig, wówczas odblokowane zostaje kolejne auto a także kolejna trasa.

Wyścigi są z zasady bardzo nieczyste, już na samym początku dysponujemy możliwością wypuszczenia na trasę oleju, dzięki czemu nasi przeciwnicy ślizgają się niesamowicie. Niestety naszego autka też to dotyczy. Gdy tylko najedziemy na plamę z oleju nasz samochód robi niesamowite piruety.

Poza zakupem nowego lepszego samochodu, nabyć można także lepsze uzbrojenie a także miny.

Żeby jednak cokolwiek kupić musimy posiadać ku temu odpowiednie środki. Kredyty otrzymujemy po wygranym wyścigu a także możemy je zbierać w trakcie jazdy, podobnie jak zbieramy magazynki do broni, wkłady do min lub też dopalacze szybkości.

Ta gra to wyścigi samochodowe za darmo bez reklam (czyli bezpłatnie) i bez Internetu. Po pobraniu i zainstalowaniu gramy na słabym komputerze PC bez potrzeby posiadania Internetu.

Pomimo tego, że rozdzielczość może nie jest najwyższych lotów to jednak w trakcie tych wyścigów można się całkiem dobrze bawić.

Arcade Race Crash to:
- wyścigi samochodwe, w których możemy postrzelać,
- gra, która działa na Windows 10,
- pełna, darmowa wersja.
A tutaj krótki filmik z tej gry: 

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • lubie to

Dodaj komentarz


Need For Speed Carbon Need For Speed Carbon
Need For Speed to klasyka gier samochodowych. Carbon to następna gra z tej serii, już dziesiąta. W tej grze...
Euro Truck Simulator Euro Truck Simulator
Symulator jazdy ciężarówkami to gratka dla miłośników motoryzacji i wszelkich gier komputerowych. Jeśli ktoś l...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!