Gry do pobrania > Strzelanki, szczelanki

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Return to Castle Wolfenstein
Return to Castle Wolfenstein
Wielkość: 114.10 MB
Autor: Activision
Licencja: demo
Dodano: 17-11-2011
Pobrań: 16 360
Każdy kto choć przez chwilę grał w Wolfenstein 3D (grę kultową) z pewnością będzie chciał odświeżyć swoje wspomnienia przy tytule Return to Castle Wolfenstein. Jest to niejako odnowiona wersja tej klasycznej gry.
Gra z uwagi na drastyczne sceny oraz pojawiającą się krew, nie jest przeznaczona dla młodszych graczy.

Fabuła jest dość podobna do wcześniejszej wersji. Także i tu działamy w okresie II wojny światowej. Miejscem potyczki jest niemiecki zamek Wolfenstein. Naszym wrogiem jest każdy żołnierz przebywający w zamku oraz mutanty stworzone przez nazistów.
Widok gracza to perspektywa pierwszej osoby (FPP), bardzo ciekawie zorganizowana. Mamy możliwość sterowania kursorami oraz myszką.
Grafika gry jest bardzo dopracowana przy naprawdę niewielkich wymaganiach sprzętowych (mamy tu silnik graficzny z Quake III). Muzyka, która nam towarzyszy, tworzy bardzo charakterystyczny klimat.
Standardowo już, jak w tego typu grach, mamy różne rodzaje broni począwszy od noża, pistolet oraz broń maszynową. Zbieramy amunicję ale także możemy przywrócić sobie trochę żywotności przez odnalezienie i skorzystanie apteczki.
Ciekawostką może być fakt, że gra jest ZAKAZANA na terenie Niemiec.


   

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • zaje***** gra !!!!!!!!!!!
  • bombowa gra ma 12 lat i nadal jest super
  • niezla
  • a ile to się pobiera
  • fajna grafika i cała gra
  • nudna lepsza jest tactical ops
  • super ruper
  • fajna mam pełną wersie tej gry ale jest troche do czasu trudna
  • dobra grafika
  • SUPERRR SUPERRR SUPERRR SUPERRR SUPERRR GRA POLECAM d:D

Dodaj komentarz


Medal of Honor Allied Assault Medal of Honor Allied Assault
Medal of Honor Allied Assault to gra, w której gracz ma widok z perspektywy pierwszej osoby a skoro jest to st...
Alien Shooter Alien Shooter
Alien Shooter to klasyczna gra wydana w roku 2003 przez Sigma Team. Gra ma już swój wiek jednak wcale nie stra...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!