Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Machine World Terminator Salvation
Machine World Terminator Salvation
Wielkość: 13.21 MB
Autor: FreeGamePick.com
Licencja: freeware
Dodano: 16-07-2017
Pobrań: 642
Machine World Terminator Salvation to gra, która objętościowo jest niezwykle mała bo wersja instalacyjna znajduje się w jednym pliku i zajmuje około 13 MB danych. To z uwagi na fakt, że zawiera całkiem sporo różnych grafik oraz sam program daje w porównaniu do wielu także mobilnych gierek, których grafika potrafi być na podobnym poziomie, całkiem niezły wynik. Pomimo właśnie tak niewielkich rozmiarów grafika jest całkiem ciekawa.

Ta gra to typ kosmicznej strzelanki, której akcja toczy się tuż nad powierzchnią ziemi, czyli sama w sobie nie toczy się w kosmosie. My sterujemy futurystycznym statkiem latającym który jest wyposażony w szereg różnych broni a także zbiera dodatkową broń, którą napotka. Oczywiście jesteśmy atakowani przez przeciwnika w zasadzie non stop jednak z naszym arsenałem dajemy radę... Niestety jedna z broni (nuklearna, czyli chyba ta najfajniejsza) jest dostępna ze środkowego przycisku myszy, który w obecnych myszkach zazwyczaj nie jest dostępny.

Fajne efekty graficzne oraz efekty dźwiękowe to nic nowego. Podobne znamy z innych gier tego typu. Pomimo tego, że sama gra nie jest żadną nowością to jednak daje szansę się odprężyć a przy tym jest całkowicie darmowa i dostępna w pełnej wersji.


 

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!