Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Island of Death: Demons and Despair
Island of Death: Demons and Despair
Wielkość: 207.45 MB
Autor: FreeGamePick.com
Licencja: freeware
Dodano: 30-07-2017
Pobrań: 930
Mamy tutaj kolejną grę, która jest w udostępniona jako darmowa i jest w pełnej wersji. Nie zawiera przy tym żadnych toolbarów czy też innych śmieci. Gra jest całkiem fajna i ma ciekawą historię, która nadaje złowrogi nastrój całej grze.

Dr Ivanov ma wynaleźć lekarstwo, w zasadzie magiczne lekarstwo, które ma działać na każdą chorobę bez skutków ubocznych. Coś jednak idzie nie tak. W czym jest problem? Tego dowiemy się jak zagramy i odkryjemy co się dzieję.

W kolejnym kroku dowiadujemy się, że młoda para (Natalia i John) leci na małą wyspę w ramach miesiąca miodowego. Tam pan młody udaje się na zewnątrz wynajętego pokoju w hotelu żeby dowiedzieć się co powoduje hałas, który usłyszał.

Tak właśnie rozpoczyna się gra. To główna bohaterka ma odkryć co się stało z jej mężem oraz to co dziwnego dzieje się na wyspie. Wcielamy się w rolę Natalii i sprawdzamy czym spowodowane zostało całe zamieszanie.
Gra obfituje w różne fajne mini gry, które prowadzą nas do celu, czyli rozwiązania zagadki.Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Widnows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)


Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!