Szukaj


Wyniki wyszukiwania (3):

1. Quake 3 Arena

Quake 3 to klasyka. Jest to niesamowicie dynamiczna strzelanka FPS umożliwiająca grę w trybie multiplayer ale także w trybie pojedyńczego gracza - wówczas przeciwnikami są tzw. boty. Świetna grafika przy niewielkich wymaganiach sprzętowych a przy tym duża ...

2. Call of Duty 2

Call of Duty rozgrywa się w realiach II Wojny Światowej. W grze mamy do przejścia trzy kampanie.

3. Quake 3 Arena

Miłośnicy wspólnych zabaw docenią z pewnością możliwości gry Quake 3 Arena, która daje sposobność do grania z innymi użytkownikami sieci. Dodatkowym atutem jest niesamowicie dynamiczna i dopracowana grafika oraz efekty specjalne.

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!