Szukaj


Wyniki wyszukiwania (3):

1. Kot Gordon

Po raz kolejny prezentujemy PEŁNĄ wersję gry. Tym razem gra specjalnie nadaje się dla dzieci. Jest dość prosta ale ciekawa, kolorowa, bez przemocy a przy tym dość wciąga. Oczywiście również nadaje się dla starszych graczy. Pomimo tego, że jest to wersja a...

2. Codename Gordon

Codename Gordon to ciekawa wersja Half-Life w wydaniu 2D. Bohaterem jest naukowiec Gordon Freeman. Jego zadaniem jest eliminacja kosmitów. Do dyspozycji mamy różne rodzaje broni.

3. Codename Gordon

Codename Gordon to gratka dla wielbicieli Half-Life - jest to jedna z wersji tego programu w wydaniu 2D.

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!