Gry do pobrania > Gry dla dzieci

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Kot Gordon
Kot Gordon
Wielkość: 28.94 MB
Autor: Myplaycity.com
Licencja: freeware
Dodano: 08-09-2011
Pobrań: 16 489
Po raz kolejny prezentujemy PEŁNĄ wersję gry. Tym razem gra specjalnie nadaje się dla dzieci. Jest dość prosta ale ciekawa, kolorowa, bez przemocy a przy tym dość wciąga. Oczywiście również nadaje się dla starszych graczy.
Pomimo tego, że jest to wersja anglojęzyczna, nie przeszkadza to w niczym bo choć znajomość tego języka pozwoli dokładnie zrozumieć fabułę to do samej gry nie jest konieczna.
Alex Gordon (to oficjalna nazwa gry) to platformówka lecz zwiera elementy gry przygodowej a przy tym wyróżnia się bardzo fajną możliwością sterowania myszką (można również sterować postacią poprzez klawiaturę, to już jak kto woli), dodatkowo są tu inne ciekawe elementy jak na przykład wspinanie się po linie, czy też pływanie pod wodą.
Bohater naszej gry, Alex Gordon jest kotem o barwnym charakterze a jego celem jest odnalezienie zaginionej siostry.
W celu wykonania zadania pomagamy mu zbierać części amuletu. Przy okazji zbieramy również złote monety ale musimy unikać (lub eliminować je z gry) złowrogich żółwi.
Znalezione w trakcie misji monety wydajemy na rozwój naszej własnej wyspy.
Gra ma bardzo małe wymagania sprzętowe.


 

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • fajna gra polecam
  • Czy na tableta też da sie pobrać tą gre ?
  • To jest Alex Gordon , a nie jakiś kot ;]
  • spoko:D
  • Superowska gierka. Wszystkim polecam :D
  • polecam gry bmx
  • Ona jest do pobrania za darmo ?
  • ekstra gierka polecam
  • pobieram:D
  • fajna gra :D

Dodaj komentarz


Gra Pou na komputer PC Gra Pou na komputer PC
Coraz większa ilość ciekawych aplikacji dostępnych wyłącznie na mobilna platformę Android sprawia, że chętnie ...
Instalacja gry Pou na komputerze... Instalacja gry Pou na komputerze...
Ponieważ sporo osób ciągle ma problemy z instalacją gry Pou na komputerze PC, postanowiliśmy opisać cały proce...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!