Szukaj


Wyniki wyszukiwania (2):

1. Dead Space - pełna wersja całkowicie za darmo

Dead Space to bardzo popularna gra typu survival horror wydana przez Electronic Arts. Jeszcze do dnia jutrzejszego, czyli do 8.05.2014, będzie dostępna całkowicie za darmo w pełnej wersji do pobrania z platformy Origin. Żeby pobrać grę wystarczy się zareje...

2. Plants vs. Zombies - pełna wersja gry za free (HIT)

Jakiś czas temu udostępniliśmy do pobrania wersję demo tej gry. Dziś nadeszła chwila kiedy każdy będzie mógł się cieszyć z pełnej wersji na komputer PC i to całkowicie za darmo. Plants vs. Zombies to prawdziwie wciągający HIT.

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!