Plants vs. Zombies - pełna wersja gry za free (HIT) Jakiś czas temu udostępniliśmy do pobrania wersję demo tej gry. Dziś nadeszła chwila kiedy każdy będzie mógł się cieszyć z pełnej wersji na komputer PC i to całkowicie za darmo.
Plants vs. Zombies to prawdziwie wciągający HIT.O grze bardziej szczegółowo pisaliśmy już na naszej stronie: Plants vs. Zombies na PC oraz Plants vs. Zombies na Androida. Dlatego tym bardziej się cieszymy, że wydawca gry, czyli firma Electronic Arts zdecydował się na jej darmowe udostępnienie.

Grę można pobrać podobnie jak Dead Space poprzez klienta Origin. Jeśli ktoś nie jest jeszcze tam zarejestrowany i nie ma na komputerze klienta Origin to musi go pobrać i zainstalować. Następnie już z uruchomionego klienta trzeba kupić (za zero złotych) grę.

Żeby nie było tak wspaniale to trzeba uczciwie napisać, że gra jest darmowa tylko do 28 maja 2014. Na razie spieszyć się nie trzeba ale po tej dacie za Plants vs. Zombies trzeba będzie już zwyczajnie zapłacić.

W grze musimy bronić swojego domu. Już za chwilkę kolejne watahy zombie napadną na nasz dom. My jednak mamy swoją tajną broń. Niesamowite rośliny, które potrafią strzelać do zombie. Mogą także być minami, łapać potrzebna nam energię ze słońca a także przekonywać wroga do przejścia na naszą stronę. Mamy do dyspozycji cały szereg innych efektów specjalnych o których dowiadujemy się w trakcie rozgrywki. Są też mini gry.
Generalnie wbrew nieco prześmiewczej fabule gra jest bardzo wciągająca żeby nie rzec genialna. Nie mam tu żadnych mikropłatności ani nic w tym stylu. Tu pogramy w starym dobrym stylu bez dziwnych dodatków czy też reklam.

Tu można pobrać klienta Origin oraz samą grę:
www.origin.com/pl-pl/store/buy/plants-vs-zombies/mac-pc-download/base-game/standard-edition
10-05-2014 Marcin

Komentarze

  • fajne
  • widziaelem wiee stron które proponuje pełną wersje gry za darmo a tak naprawde to bylo demo mam nazieje ze to nie to samo co inne strony
  • hej znacie jakasi strone z gra plants vs zmbie
    (tylko pelna wersja) a i jeszcze za darmo

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!