Gry do pobrania > Zręcznościowe

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Plants vs. Zombies
Plants vs. Zombies
Wielkość: 40.77 MB
Autor: PopCap
Licencja: demo
Dodano: 25-10-2012
Pobrań: 3 060
Plants vs. Zombies, czyli rośliny kontra zombies, to z pozoru straszna gra ale tylko dlatego, że jednymi z postaci są zombies. W praktyce to raczej zabawna gra (co wynika już z połączenia roślin i zombies) ukierunkowana na klimat związany z umarlakami a poniekąd z Halloween.

Żyjemy w świecie zombies i właśnie nasz dom jest przez nie atakowany. Musimy się więc bronić. Z pomocą przychodzą nam rośliny. Sadzimy więc wokół naszego domu rośliny, które potrafią strzelać jak działka lub wysadzać w powietrze wszystko co jest w pobliżu. W trakcie przechodzenia z jednego poziomu do kolejnego mamy coraz większy asortyment różnych roślin, które są nam bardzo pomocne. Ponieważ wszystkie rośliny potrzebują słońca musimy je regularnie zbierać. To za słońce właśnie nabywamy kolejne rośliny. W zbieraniu promieni słonecznych pomagają nam inne rośliny, w początkowych poziomach są to tylko słoneczniki. W kolejnych dochodzą także inne.
Ponieważ ataki zombies mogą mieć miejsce także w nocy wówczas to tylko rośliny mogą dostarczyć nam promieni słonecznych.

Również i postacie zombies są różne i poruszają się z różnymi szybkościami. Zwykle są dość powolne ale jest też rodzaj sportowca, który przemieszcza się dość szybko. Jak tylko dotrą do naszych roślin to szybko je zjadają. Wyjątkiem są orzechy, które zatrzymują je na dłuższą chwilkę.

Należy zrobić wszystko żeby zombies nie dotarły do naszego domu bo wówczas... zjedzą nasz mózg. Jak już wszystko zawiedzie jest jeszcze broń ostateczna. Wokół naszego domu rozstawione są kosiarki do trawy, które skutecznie skoszą każdego umarlaka na ich drodze.

Gra jest bardzo prosta i dość trudno jest przegrać z atakującymi nas hordami umarlaków. Trzeba się bardzo postarać żeby umarlaki dotarły do naszego domu. Tak jest przynajmniej w pierwszych poziomach. Później zombików jest coraz więcej i obrona jest coraz trudniejsza.

Gra za darmo dostępna jest tylko w wersji próbnej i ograniczonej czasowo jednak da się w nią stosunkowo długo grać (60 minut). Pełną wersję można oczywiście nabyć ze strony producenta.

Producent opisuje grę jajko dostępną dla graczy mających 10 lat i więcej (10+). Nie jest to więc program przeznaczony dla młodszych dzieci.

Jest to dobra propozycja podkreślająca oraz wprowadzająca w atmosferę zbliżającego się Halloween.Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • he he buba wez wzuc ta pelna wersje tej gry bo ja potrzebuje oryginała bo to jest zajefajna gra
  • ja nie mam demo ale nie daje na ta strone :P
  • Fajna gra ale szkoda ze demo 10/10
  • jak w to zagrać albo ściągnąć??
  • szkoda ze niema pełnej wersji:( bo gra naprawde super:)

Dodaj komentarz


SAMMY SURICATE in Lion-Land SAMMY SURICATE in Lion-Land
Wcielamy się w postać małej ale zwinnej surykatki. Żeby ukończyć dany poziom musimy zebrać wszystkie diamenty,...
Icy Tower Icy Tower
Icy Tower to bardzo niepozorna i prosta gra zręcznościowa. Sterujemy zabawną postacią rapera Harolda (możemy z...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!