Szukaj


Wyniki wyszukiwania (4):

1. Hovercraft Racing

Wyścigi poduszkowców w plenerii 3D. Sterujemy pojazdem po wyznaczonej trasie, która ma ograniczniki dzięki czemu nie wypadniemy poza nią. Przeciwnicy zależnie od stopnia trudności jeżdzą czasem niezbyt precyzyjnie i konsekwentnie. Gra w wersji niemieckiej.

2. Pełna wersja gry Mafia II lub Civilization V legalnie za darmo!

Niektórzy z góry potraktują taką wiadomość za niewiarygodną i mającą jakiś haczyk i od razu przejdą dalej nie zagłębiając się w szczegóły. Jednak Ci którzy poświęcą chwilkę i przeczytają dalszą część tej informacji, naprawdę otrzymują całkowicie za darmo i...

3. Offworld Trading Company - za darmo do 12.03.2020 r.

Offworld Trading Company to strategiczna gre ekonomiczna, która została stworzona przez jednego z głównych projektantów gry Civilization IV.

4. Darmowa Cywilizacja VI tylko teraz (Civilization VI)

Kolejna fajna gra za darmo. Tym razem Epic Games Store udostępnia za darmo Cywilizację (Sid Meyers Civilization) w wersji VI. Zwykła cena gry to aż 257,90 zł, przecena jest więc niesamowita. Trzeba tylko lubić turową strategię pozwalającą budować i rozwija...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!