Szukaj


Wyniki wyszukiwania (2):

1. Among Us

Among Us to gra, która obecnie przeżywa oblężenie i bije rekordy popularności. Jest to gra typu multiplayer, wyróżnia się stosunkowo prostymi zasadami oraz tym, że szybko wciąga :) Among Us czyli z angielskiego - pośród nas - jest historią, zwykle dość ...

2. Among Us - multiplayer

Among Us to gra, która jest darmowa jedynie na komórki i tablety, na pecety kosztuje około 15 zł, jednak jest ona naprawdę warta przynajmniej próby zagrania.

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!