Fajne gry na telefon z Androidem » Pełne wersje gier

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Among Us
Among Us
Dodano: 29-11-2020
Przekierowań: 2 341
Among Us to gra, która obecnie przeżywa oblężenie i bije rekordy popularności. Jest to gra typu multiplayer, wyróżnia się stosunkowo prostymi zasadami oraz tym, że szybko wciąga :)

Among Us czyli z angielskiego - pośród nas - jest historią, zwykle dość krótką, statku kosmicznego, na którym zostajemy członkiem załogi. Zależnie od moderatora danego statku (którym może zostać każdy), załoga może liczyć do 10 członków. Najważniejszą cechą tej załogi jest fakt, że pośród niej a może lepiej będzie to ująć: pośród nas ;) znajduje się tzw. impostor, czyli oszust (albo zdrajca), który jest członkiem załogi a tak na prawdę zrobi wszystko żeby udaremnić naszą misję.

Misja statku nie jest specjalnie ważna, jednak chodzi o to, żeby zwyciężyć jako załoga statku lub też jako impostor. Na początek zbieramy załogę, następnie przechodzimy na statek. System w sposób losowy wskazuje kto będzie pełnił funkcję zwykłego członka załogi a kto zostanie impostorem, czyli zdrajcą. Na statku, zależnie od tego co określi moderator, może być od jednego do trzech impostorów.

Każdy członek załogi będzie miał listę zadań, które ma wykonać. Zadaniem impostora jest likwidacja członków załogi i sabotowanie misji statku.

Gra ma wbudowany system czatu i to właśnie przez niego załoga może się komunikować ze sobą i szukać wśród członków oszusta. Każdorazowo po dokonaniu morderstwa członkowie załogi mogą składać raport i poprzez dokonanie głosowania próbować wskazać zdrajcę. Jeśli zagłosują zgodnie z rzeczywistością, wygrywają grę, jeśli nie, wskazany członek załogi zostaje usunięty a impostor nadal kontynuuje sabotowanie misji.

Niestety gra nie zawiera polskiej wersji językowej.

Gra jest dostępna za darmo na platformę Android a także telefony i tablety z systemem marki Apple. W Among Us można zagrać na pececie, jednak tutaj trzeba niestety wysupłać parę groszy. Obecnie na Steam gra kosztuje niecałe 15 zł.

W grze na telefony i tablety mamy mikropłatności, które mogą umilić nam życie na statku przez dodatki jakimi są: biegające przy nas zwierzaczki (pets), bądź też nasze stroje (skins) lub nakrycia głowy (hats). Część dodatków jest bezpłatna a za część niestety musimy zapłacić jeśli się nam spodobają.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Komentarze

  • nie morzna pobrać

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!